Cuma, Ocak 08, 2010

Venus in the 9th House

Astro.com sayesinde geri döndüm. Hepinize mutlu yıllar ama aslında amacım kimsenin geçmiş yeni yılını kutlamak değil. Zaten geçmiş yeni yıl diye bir şey de olmaz ama bir an için yediniz değil mi?

Neyse amacım, şunu şuraya iliştirmek ki astro'nun ne kadar manyak bir site olduğunu kendime zamanı geldiğinde hatırlatmak. Her cümlesi birebir doğru olan bir koca paragraf günlük burç yorumu bu. Benim chart'ıma göre düzenlenmiş, o yüzden siz okumasanız da olur. Ama merak salıp, siteye gidip kendinizinkini çıkarırsanız, her gün bu kadar olmasa da adamakıllı yorumlar okuyabilirsiniz. Mesela bu gece Modeselektor konseri/röportajı (umarım) ve aslında o bahaneyle sevgiliyi görmek için İstanbul'a doğru yola çıkıyorum. Gidip bayadır sevmediğim İstanbul ile belki kaynaşabiliriz diyordum ve Y. da bana görmediğim yerleri göstermeyi istiyordu ki bunu okudum. Çüş, oha ve bilumum şaşkınlık nidalarıyla, şöyle:

"A pleasure trip
Valid during several weeks: This would be a good time to see an art exhibit that challenges your preconceived views about what is beautiful. Probably this will be entertaining rather than unsettling, and you will experience something new. Or you might go to a concert that features music entirely different from anything you have ever heard. This influence can signify a long and enjoyable pleasure trip. You will derive the most benefit from a trip to a place you have never seen before, where you can encounter something totally new. This is a fine time for a vacation. Your experience may be broadened through a loved one who shows you new things. Or something may happen that will teach you more about your relationship, not to disturb you but to increase your insight.

The interpretation above is for your transit selected for today:
Venus in the 9th House, 9,
activity period from 8 January 2010 to 26 January 2010"

Öeah!

2 saçmalayan daha çıktı:

MarineWitch dedi ki...

Hakkaten Öeah! divi bu nee (O_o) (bilimum saskınlık suratları vs.vs.)

ilvana dedi ki...

eheheheh vayyy